Okulary korekcyjne

Oprawy okularowe

Nasza firma współpracuje z wieloma renomowanymi producentami opraw okularowych np: Lew Lewant, Retro, Bergman, Tegra oraz markowe oprawy dla dzieci Fisher Price.

Z częścią z tych firm współpracujemy już od kilkunastu lat, dzięki czemu mamy pewność, że jakość oferowanych Państwu opraw jest naprawdę wysokiej klasy.

Większość opraw posiada powłoki antyalergiczne, dzięki którym są one bezpieczniejsze w użytkowaniu (nie powodują uczuleń skóry), oraz są trwalsze na uszkodzenia mechaniczne (obtarcia, porysowania).

Wszystkie oprawy posiadają certyfikat CE, a całe okulary wykonywane przez naszą firmę są wyrobem medycznym.

Posiadamy również pełen asortyment części zamiennych, dzięki czemu nie musicie się Państwo obawiać, że w przypadku drobnej awarii zmuszeni będziecie do zakupu nowej oprawy!!!

Soczewki okularowe

Nasz zakład współpracuje z wieloma renomowanymi firmami produkującymi soczewki okularowe japońską firmą Hoya jak i Jeleniogórskimi Zakładami Optycznymi.

Twórcze myślenie, konsekwentne poszukiwanie nowych rozwiązań to cechy obu tych firm, które sprawiły, że technologia produkcji soczewek okularowych osiągnęła najwyższe standardy jakości. Przyjmując za punkt wyjścia motto – “troszczymy się o Twoje oczy”, oferują zaawansowane technologicznie materiały, konstrukcje i uszlachetnienia. Firmy te pracują zgodnie z polskimi normami i posiadają wszelkie dostępne certyfikaty jakości. Wzajemna współpraca umożliwia nam odpowiedni wybór rodzaju soczewek dla konkretnego klienta, dzięki temu możemy sprostać państwa wysokim oczekiwaniom.

Nasz zakład oferuje wszystkie rodzaje soczewek okularowych dostępnych na rynku w tym soczewki dwuogniskowe, progresywne, posiadające powłoki antyrefleksyjne, soczewki fotochromowe, soczewki barwione, polaryzacyjne itp.

Soczewki jednoogniskowe: Soczewki te pozwalają na korygowanie wady wzroku, w celu uzyskania dobrego widzenia widzenia do dali lub do bliży.
Soczewki dwuogniskowe: soczewki tego rodzaju charakteryzują się możliwością ostrego widzenia do dali oraz do bliży. W tych soczewkach widoczny jest segment do bliży.
Soczewki do pracy biurowej: zadaniem tego rodzaju soczewek jest korekcja widzenia zarówno do bliży jak i odległości pośrednich (do komputera).
Soczewki progresywne: soczewki te umożliwiają dzięki swojej zaawansowanej konstrukcji wyraźne widzenie do dali, na odległości pośrednie jak i do bliży.
Powłoki antyrefleksyjne są uszlachetnieniem stosowanym w celu wyeliminowania rozproszonych odbić światła na powierzchni soczewek, co wpływa na zwiększenie ilości światła przechodzącego przez soczewkę i zwiększenie kontrastu widzenia.

Firma Hoya jest światowym liderem i ekspertem w zastosowaniu powłok antyrefleksyjnych nawet na najtrudniejszych materiałach optycznych. W 1976 roku, jako pierwsza na świecie nałożyła powłokę antyrefleksyjną na soczewki organiczne. Oferowane przez nasze firmy powłoki są znane są ze swojej trwałości, wysokich wartości współczynników transmisji światła, przejrzystości oraz łatwości czyszczenia i konserwacji.